"World-class copy!"

— Fredrik Lenton, Senior Manager Global Sales Support, Oriflame

"Z Anią współpracujemy od 2015 r. Dzięki niej serwis niebieskiepudelko.pl wzbogacił się o wysokiej jakości, ciekawe artykuły, chętnie czytane przez naszych odbiorców. Ania to też specjalistka od artykułów sponsorowanych, które jednocześnie niosą wartość czytelnikom i realizują cele naszych partnerów. Polecam!"

— Marta Bartczak, Managing Director, Pelargos

"Thank you Anna for your excellent work on our translation project for a global documentary movie. You responded promptly with all the necessary inform that was needed and with that you clearly stood out among all the translators contacted for the project. Impressed by your level of professionalism and eye for detail, it wasn’t a difficult decision to ask you to work on the project."

— Femi Odebiyi, Assistant Professor, Lcc International University, Klaipéda, Lithuania

"Zdecydowanie polecam Anię Charytoniuk do tłumaczenia stron internetowych. Nasza współpraca układała się znakomicie, a teksty, które otrzymaliśmy przeszły nasze wszelkie oczekiwania – są lekkie, skuteczne, a do tego bardzo dobrze zoptymalizowane pod SEO."

— Konrad Borowiecki, No Limit Adventures

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z artykułów sponsorowanych pisanych przez panią Anię. Za każdym razem możemy liczyć na nieszablonowe podejście do tematu i tekst wysokiej jakości, który pokazuje świetne wyczucie trendów w branży gastronomicznej. Pani Ania nawet niepozorny temat zmienia we wciągającą historię. Te artykuły po prostu chce się czytać"

— Katarzyna Krzemińska-Malon, Marketing & PR Manager, Lodolandia

"Pani Anna współpracuje z naszą firmą od roku. W tym czasie dała się poznać jako sumienny, kreatywny i rzeczowy copywriter, a przygotowane przez nią teksty charakteryzują się wysoką jakością pod względem merytorycznym i stylistycznym. Pani Anna jest osobą terminową i bardzo zaangażowaną w pracę - bardzo cenimy sobie współpracę z nią i rekomendujemy ją jako solidnego i doświadczonego copywritera."

— Katarzyna Szyndera, Esthetic.pro

"Pani Aniu, z całego serca dziękuję za piękny i bardzo trafny post. Dziękuję też za rady, bo wszystko, dzięki czemu można lepiej pomóc dzieciom jest dla mnie bardzo cenne. Dziękuję za serce dla maluszków."

— Alicja Szydłowska-Budzich, Fundacja „Kawałek Nieba”